Chci vědět více

O co se jedná a jak to vlastně celé funguje?

Smyslem celého nápadu je zprostředkovat každému možnost uvařit si doma bez zbytečných věcí okolo a soustředit se jen na vaření samotné. Nákup těch nejlepších surovin od různých dodavatelů uděláme za vás. Potraviny pečlivě navážíme, očistíme, oloupeme a zabalíme do balíčku i s připraveným receptem. Vše bezprostředně poté vlastním kurýrem doručíme až k vám domů. Pak už zůstane jen na vás, co za dobroty vykouzlíte na váš stůl.

 

Objednávky

Chceme, aby se u nás vaše zboží moc nezdržovalo. Naším úkolem je pouze ho připravit na co nejrychlejší cestu do vaší kuchyně. Aby vše fungovalo maximálně efektivně a s úsporou času, rozhodli jsme se objednávky přijímat vždy do úterní půlnoci (tedy 24:00, vše po tomto čase budeme brát jako objednávky na následující týden).

Středa je dnem zpracování vašich požadavků a komunikace s dodavateli jednotlivých surovin.

Čtvrtek jen den D. Dodavatelé navezou zboží, které roztřídíme, nabalíčkujeme a pošleme na cestu. Ještě ten den bude u vás (od dodavatele až do vaší lednice za méně než 12 hodin? To jde, ne?).

 

Doprava

Vlastním kurýrem za dodržení potřebného teplotního řetězce.

 

Doručení

Doručení každý čtvrtek.

 

Platba

Platbu umožňujeme buď kartou při objednání zboží a nebo hotově při předání (platba kartou na místě není bohužel zatím možná). 

 

Lokalita

Praha a Brno.

 

Suroviny

Naši dodavatelé jsou výhradně lokální farmáři, pěstitelé a výrobci. Výjimku tvoří exotické koření, omáčky, ovoce, zelenina či plody moře, které nakupujeme přímo od dovozců či specializovaných prodejců.