Jogurt Meruňkový 200g

Jako jedny z mála na současném trhu, jsou vyráběny původní malovýrobní technologií, protože zrají individuálně, přímo v prodejních obalech, což jim dodává nezaměnitelnou, lahodnou chuť a specifickou, hutnou konzistenci, aniž bychom do nich museli přidávat dochucovadla a ztužovadla, jak činí většina ostatních producentů!

Navíc v nich zůstává aktivní živá jogurtová kultura, která má blahodárný vliv na střevní mikroflóru konzumentů, čímž významně podporuje jejich zdraví a imunitu.

Ovocná varianta je navíc doplněna extra přírodním džemem s opravdu četnými kousky ovoce, což spolu s plnou, smetanovou chutí základního bílého jogurtu, vytváří unikátní a působivou kombinaci kontrastních senzorických vjemů.

Skladem
Značka: Sir Těšany
31 Kč
Kategorie: Potraviny
Hmotnost: 0.2 kg
Jogurt Meruňkový 200g
VEGETARIAN

Hmotnost: 200 g

Složení: Plnotučné mléko, jogurtová kultura, extra džem s kousky ovoce–meruňka 14 % (meruňka 47 %, voda, glukozo-fruktozový sirup, pektiny, citronový koncentrát), tuk min. 4,5 %

Skladování: při teplotě 4–8 °C

Země původu: Česká republika

Alergeny: 7 - Mléko

Minimální trvanlivost od prvního dne výdeje: 14 dní 

Typ mléka: Kravské

Obsah tuku: 4,5%

Ošetření: Šetrná pasterizace

Tuky: 4,5%

Doporučeno pro děti: Ano

Výrobce sýrů z mléka dojnic vlastního chovu, výchozí mléko je nepasterované a nehomogenizované, tuk v sýru tedy zůstává v původní, lehce stravitelné formě. Všechny sýry se vyznačují smetanovou chutí, nízkým obsahem soli a jsou bez přidání barviv, konzervantů a jiných zbytečných látek.